MENU

Usługi remontowo-budowlane

 • Układanie glazury, terakoty, gresu i klinkieru

  Wchodzący w skład naszego zespołu fachowcy doskonale znajdą się na wykonywanych przez siebie czynnościach i posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki temu z powodzeniem są w stanie sprawnie i niezwykle starannie ułożyć glazurę, terakotę czy inny materiał, który już niedługo stanie się częścią Twojego domu.

 • Prace murarsko-tynkarsko-malarskie

  Z powodzeniem wykonujemy zarówno małe, jak i większe prace tego typu. Każdorazowo dbamy o to, by dana powierzchnia była doskonale przygotowana do dalszych czynności budowlanych i cechowała się perfekcyjną gładkością. Zajmujemy się zarówno malowaniem ścian, jak i ich gruntowaniem czy szpachlowaniem i nie tylko.

 • Montaż płyt gipsowych: ścian i sufitów podwieszanych

  Realizujemy nawet najbardziej niestandardowe zlecenia. Chcemy, by Twoja wizja stała się rzeczywistością, dlatego robimy wszystko, by finalny kształt danego pomieszczenia w pełni spełniał Twoje oczekiwania i był jak najbardziej funkcjonalny. Właśnie dlatego dajemy możliwość montażu różnego rodzaju płyt gipsowych, które pozwalają na praktyczną optymalizację przestrzeni.

 • Montaż wanien, brodzików, kabin prysznicowych, sedesów, umywalek, baterii

  Zajmujemy się kompleksowym montażem różnego typu produktów w łazienkach. Każdorazowo dbamy o to, by zainstalowana przez nas wanna, brodzik czy kabina prysznicowa była całkowicie szczelna i pozwalała na komfortowe użytkowanie. Gwarantujemy, że zamontowane przez nas sedesy, umywalki i inne produkty są stabilne i gotowe do pełnienia swoich funkcji.

 • Układanie paneli podłogowych i ściennych

  Należy pamiętać, że przed montażem wszystkie panele trzeba przechowywać w suchym pomieszczeniu, by nie uległy żadnemu zniekształceniu. Układane panele powinny być suche i równe – tylko taki stan gwarantuje, że będą one odpowiednio wyglądały na podłodze lub ścianie.

 • Wymiana okien i drzwi

  Czas wymienić okna lub drzwi na lepszy i nowszy model? Obecny prawdopodobnie pozostawia wiele do życzenia. Nasi specjaliści przychodzą z pomocą. Gwarantujemy sprawne i profesjonalne wykonanie zleconych prac, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie zamontowanych produktów.

 • Transport materiałów

  Aby zapewnić jak najbardziej kompleksowe usługi remontowo-budowlane bierzemy na siebie transport niezbędnych materiałów. Dzięki temu zyskujesz nie tylko znaczną oszczędność czasu, ale również pieniędzy. Ty skup się na swoich marzeniach o pięknym wnętrzu, my zajmiemy się resztą.